24 - Aug - 2023

Kom kijken, doe mee!

Nieuwsgierig naar het onderwijs op UniC? Kom kijken en doe mee! In schooljaar 2023-2024 organiseren wij een aantal informatiebijeenkomsten voor leerlingen en ouders.

Here comes your own content.

Open Huis

Op vrijdag 2 februari 2024 (19.00-21.00 uur) en op zaterdag 3 februari 2024 (10.00-13.00 uur) openen wij onze deuren voor alle groep 8 leerlingen en hun ouders. Kom ons onderwijs ervaren en doe mee met een lesje of luister naar een presentatie gegeven door leerlingen voor leerlingen. Tijdens ons open huis is er van alles te doen en te beleven.

Je hoeft je voor het open huis niet in te schrijven.

Open lesmiddag

Op dinsdag 27 februari 2024 (13.00-16.15 uur) en op woensdag 6 maart 2024 (13.00-16.15 uur) organiseren we de open lesmiddag. Tijdens de open lesmiddag kan je de school nog een beetje beter leren kennen en het onderwijs op UniC zelf ervaren. Doe je mee?

Inschrijven Open lesmiddag

  • Inschrijven voor dinsdag 27 februari 2024, klik hier (inschrijven kan tot maandag 26 februari 2024).
  • Inschrijven voor woensdag 6 maart 2024, klik hier (inschrijven kan tot maandag 4 maart).

In verband met beperkte plaatsen is inschrijving voor de open lesmiddag verplicht.

Informatieavond voor ouders van groep 8 leerlingen

Heb jij nieuwsgierige ouders die ook meer van onze school willen weten? Zij zijn van harte welkom tijdens onze informatieavond voor ouder(s)/verzorger(s) op maandag 13 november 2023.

In verband met het programma is inschrijving voor de introductieavond voor ouders van groep 8 leerlingen verplicht. Inschrijven is mogelijk tot 9 november 2023, klik hier. Tijden worden later bekend gemaakt.

Ook interessant

Each One Teach One (EOTO), onderdeel van NUOVO Scholen, brengt jongeren uit verschillende leefwerelden met elkaar in verbinding. Door middel van een uniek programma gebaseerd op drie competenties -burgerschap, communiceren en persoonlijk leiderschap- gaan de jongeren samen aan de slag.

Lees verder

De rijke middagen zijn weer van start gegaan! In zes middagen maken leerlingen uit groep 8 met een vwo+ advies kennis met onze school en krijgen zij een mooi eigen programma aangeboden. Lijkt het je wat? Op donderdag 2 november start een nieuwe reeks rijke middagen.

Lees verder

Op het Openbaar VMBO en MAVO Zeist vinden we het belangrijk om met elkaar in verbinding te staan. Niet alleen met de leerlingen, maar ook met de ouders en verzorgers van onze leerlingen.

Lees verder