03 - Jan - 2022

We mogen weer open!

Vandaag is bekend gemaakt dat het basis- en voortgezet onderwijs vanaf 10 januari weer open mag voor alle leerlingen. Dat betekent dat wij al onze leerlingen weer van harte verwelkomen op dinsdag 11 januari met een lekker ontbijtje.

Het primair en voortgezet onderwijs kan direct na het eind van de kerstvakantie op maandag 10 januari weer open. Ook de buitenschoolse opvang mag de deuren dan weer openen. Dat meldt het demissionaire kabinet maandag. Het Outbreak Management Team (OMT) is in een nieuw advies positief over het beëindigen van de scholensluiting.

Hoewel de basis- en middelbare scholen na de kerstvakantie weer mogen heropenen, blijven nog enkele coronamaatregelen van kracht. Zo moet elke leerling en elke medewerker van onze school zich iedere week tweemaal zelftesten en moeten zij op de gang een mondkapje dragen.

Bekijk hier onze brief over de opening aan alle leerlingen en ouders/verzorgers

Ook interessant