Wat vonden jullie van onze online open dag?

In Coronatijd is alles anders, zo ook onze open dag. Hoewel het niet hetzelfde is als echt zelf door de school te lopen, hebben we met digitale (live) rondleidingen, informatie en filmpjes over vakken en de mogelijkheid om in gesprek te gaan met docenten, geprobeerd de sfeer en het onderwijs op onze school te laten zien.

We zijn benieuwd wat jullie er van vonden. Hebben jullie alle informatie kunnen vinden die er nodig is om de juiste school te kiezen? Of hebben jullie misschien nog iets gemist? Voor ons was het ook helemaal nieuw, een online open dag. We vinden jullie mening belangrijk. Mogen we jullie dan ook vragen onze online enquête in te vullen? Het beantwoorden van de vragen duurt ongeveer 5 minuten. Invullen kan tot 28 februari.

Team van het Openbaar Lyceum Zeist

Ook interessant

Beste ouder(s)/ verzorger(s), Aanstaande donderdag 4 maart is de informatieavond over de profielkeuzes bovenbouw. Graag informeer ik u over onderstaande zaken.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat er vanaf 1 maart weer wat meer lessen op school mogen. Volgens de regels van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat er vanaf 1 maart weer wat meer lessen op school mogen. Volgens de regels van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat er vanaf 1 maart weer wat meer lessen op school mogen. Volgens de regels van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat er vanaf 1 maart weer wat meer lessen op school mogen. Volgens de regels van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder

Weer meer naar school

Trajectum College

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat onze school vanaf 1 maart weer wat meer fysieke lessen mag gaan verzorgen. Volgens de instructies van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder