12 - Sep - 2023

Rijke Middagen van start

De rijke middagen zijn weer van start gegaan! In zes middagen maken leerlingen uit groep 8 met een vwo+ advies kennis met onze school en krijgen zij een mooi eigen programma aangeboden. Lijkt het je wat? Op donderdag 2 november start een nieuwe reeks rijke middagen.

Here comes your own content.

Je krijgt verdiepende lessen met als thema 'mysterie in de mijn', 'creatief denk en doen', 'Potje Grieks' en 'Licht, lenzen en lol'. Je wisselt denken, doen en onderzoeken af.

De Rijke Middagen zijn op zes donderdagen van 12.20-13.50 uur (het 5e en 6e lesuur):

  • 2 november
  • 9 november
  • 16 november
  • 23 november
  • 30 november
  • 7 december

Aanmelden voor de rijke middagen kan tot en met donderdag 26 oktober 2023:

Ga naar het aanmeldingsformulier.

Na 26 oktober 2023 krijg je van ons een bevestiging voor plaatsing in je module.

Voor het krijgen van toestemming van je basisschool voor deze masterclass moeten je ouders zelf contact opnemen met je leerkracht. Ook het vervoer naar en van het OLZ loopt via je ouders.

Ook interessant

Each One Teach One (EOTO), onderdeel van NUOVO Scholen, brengt jongeren uit verschillende leefwerelden met elkaar in verbinding. Door middel van een uniek programma gebaseerd op drie competenties -burgerschap, communiceren en persoonlijk leiderschap- gaan de jongeren samen aan de slag.

Lees verder

De rijke middagen zijn weer van start gegaan! In zes middagen maken leerlingen uit groep 8 met een vwo+ advies kennis met onze school en krijgen zij een mooi eigen programma aangeboden. Lijkt het je wat? Op donderdag 2 november start een nieuwe reeks rijke middagen.

Lees verder

Op het Openbaar VMBO en MAVO Zeist vinden we het belangrijk om met elkaar in verbinding te staan. Niet alleen met de leerlingen, maar ook met de ouders en verzorgers van onze leerlingen.

Lees verder