16 - Feb - 2023

Profielkeuze leerjaar 2

In leerjaar 2 maken de leerlingen een keuze voor de bovenbouw

Here comes your own content.

Op een drukbezochte informatie avond werden de ouders meegenomen in het keuzeproces van leerjaar 2. Wat ga ik doen in de bovenbouw? Kies ik voor PIE, Z&W of D&P? Ga ik TL of GL doen of misschien toch naar de havo.
De decaan nam iedereen mee hoe de leerlingen voorbereid en begeleid zijn in het keuzeproces.

Ook interessant

Each One Teach One (EOTO), onderdeel van NUOVO Scholen, brengt jongeren uit verschillende leefwerelden met elkaar in verbinding. Door middel van een uniek programma gebaseerd op drie competenties -burgerschap, communiceren en persoonlijk leiderschap- gaan de jongeren samen aan de slag.

Lees verder

De rijke middagen zijn weer van start gegaan! In zes middagen maken leerlingen uit groep 8 met een vwo+ advies kennis met onze school en krijgen zij een mooi eigen programma aangeboden. Lijkt het je wat? Op donderdag 2 november start een nieuwe reeks rijke middagen.

Lees verder

Op het Openbaar VMBO en MAVO Zeist vinden we het belangrijk om met elkaar in verbinding te staan. Niet alleen met de leerlingen, maar ook met de ouders en verzorgers van onze leerlingen.

Lees verder