De open dagen op Pouwer College komen er weer aan! Veel ouders en leerlingen brengen een bezoek aan onze school!

Het laatste schooljaar is begonnen voor veel leerlingen op de basisschool. Een spannend schooljaar omdat er een keuze moet worden gemaakt voor een nieuwe school. Op Pouwer College hebben wij speciale middag programma's en een open avond met eten om onze school beter te leren kennen. We geven aan ouders informatie over praktijkonderwijs en de kansen die de leerlingen bij ons op school krijgen. De leerlingen van de basisschool krijgen informatie en volgen al meteen een aantal lessen, om te kunnen ervaren hoe het is om lessen te volgen bij ons op school.

Vanaf dit schooljaar starten wij in samenwerking met het Trajectum College een PrO VMBO klas. De criteria hiervoor zijn bekend en worden eind oktober verstuurd aan alle basischolen ter informatie. Voor vragen rondom deze klas en voor alle andere vragen kunt u zich wenden tot Frank Alkemade, teamleider Pouwer College.

De volgende open dagen komen er nog aan:

Er is altijd een mogelijkheid voor een gesprek of voor een extra rondleiding.
Pouwer College: een plek waar plezier en presteren hand in hand gaan!