Open dagen 2020!

Pouwer College leren kennen! Dat kan! Kom langs tijdens één van onze open dagen of vraag zelf een persoonlijke rondleiding aan!

Open dagen Pouwer College 2019-2020

Voor ouders en leerlingen die zich willen oriënteren op het vervolg na de basisschool of ouders en leerlingen die overwegen een overstap te maken naar een andere VO-opleiding hebben wij open lesmiddagen georganiseerd om onze school te leren kennen.

Ook al zijn de open lesdagen al geweest, je bent nog steeds van harte welkom om te komen kijken in onze school

Voor alle vragen die er zijn rondom de open les middagen en praktijkonderwijs of voor een persoonlijke kennismaking en rondleidingen verwijzen wij u graag door naar onze contactpersoon Huub Vendrik.

030 -24 634 690

hvendrik@pouwermail.nl

Ook interessant

Beste ouder / beste leerling, In het pta staat wat er allemaal moet gebeuren om tot een afronding te komen voor het schoolexamen. Dit is allemaal verplicht.

Lees verder

We ontvangen signalen van leerlingen en ouders dat het thuiswerken goed gaat; dat de meeste leerlingen tevreden zijn over het inhoudelijk aanbod, de begeleiding en werkwijze. Maar we ontvangen vooral toch ook signalen – en dat voelen we zelf ook – dat we elkaar missen.

Lees verder