Open dagen 2020!

Pouwer College leren kennen! Dat kan! Kom langs tijdens één van onze open dagen of vraag zelf een persoonlijke rondleiding aan!

Open dagen Pouwer College 2019-2020

Voor ouders en leerlingen die zich willen oriënteren op het vervolg na de basisschool of ouders en leerlingen die overwegen een overstap te maken naar een andere VO-opleiding hebben wij open lesmiddagen georganiseerd om onze school te leren kennen.

Ook al zijn de open lesdagen al geweest, je bent nog steeds van harte welkom om te komen kijken in onze school

Voor alle vragen die er zijn rondom de open les middagen en praktijkonderwijs of voor een persoonlijke kennismaking en rondleidingen verwijzen wij u graag door naar onze contactpersoon Huub Vendrik.

030 -24 634 690

hvendrik@pouwermail.nl

Ook interessant

NUOVO Scholengroep heeft het bestuursverslag over 2019 gepresenteerd. Het verslag gaat dit jaar over strategisch HR. Een aantal professionals uit zich in het verslag over de verschillende kanten van dit thema. Zij geven hun visie over ondersteunen, volgen, anticiperen en adviseren van schoolleiders en ons personeel.

Lees verder