Ontdek het LRC op de open dag!

Je zit in groep 8. Nog zes maanden en dan begint, na de zomervakantie, een groot nieuw avontuur! Op de middelbare school, spannend!!

Je zit in groep 8. Nog zes maanden en dan begint, na de zomervakantie, een groot nieuw avontuur! Op de middelbare school, spannend!!

Natuurlijk denk je goed na over welke school dat zou moeten zijn. Nieuwsgierig hoe het eraan toegaat op het LRC? Bezoek dan een van onze open dagen op donderdag 24 januari (17.00-21.00u) of vrijdag 25 januari (15.00-19.00u). Op deze site vind je al veel informatie. Check vooral het menu's Over ons en Leerlingen groep 8 en vergeet niet de vier filmpjes te bekijken! Over:

- alle toffe creatieve dingen die we hier op school doen (kunst en expressie);

- de mogelijkheid om te kiezen voor een iPad-klas;

- wat wij doen aan persoonlijke ontwikkeling (Bildung);

- en over een bijzonder vak in de brugklas; science (Beta).

We zien je heel graag op de open dag!

Ook interessant

Dinsdagavond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen voorlopig niet op school...

Lees verder

Geachte ouders/verzorgers, beste leerling, Gisteravond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen...

Lees verder

Beste ouders, beste leerlingen, De overheid heeft gisteren aangekondigd de huidige maatregelen rondom de Coronacrisis te verlengen tot 28 april. Wij willen, de vertraging voor uw zoon/dochter, tot het minimale beperken. Wij starten as dinsdag (7 april) met onze toetsweek. Daar waar kon zijn wij overgestapt naar digitaal toetsen en...

Lees verder