Online open dagen

Zit je in groep 8 en moet je een keuze maken voor je middelbare school? Daar helpen we je graag bij!

Helaas mogen we je niet op school ontvangen, maar op vrijdag 15 januari vanaf 18.00 uur en zaterdag 16 januari van 11.00 uur – 13.00 uur kun je via de website een goed beeld krijgen van onze school.

We zullen je dan meer vertellen over onze school. Je kan kennismaken met nieuwe vakken zoals wiskunde en Mijn Traject. Daarnaast krijg je de kans om live mee te kijken in de lessen en met docenten én leerlingen in gesprek te gaan.

Houd onze website in de gaten, daar komt snel meer informatie op over onze open dag. We hopen je dan te zien!

Ook interessant

Op X11 vinden we het belangrijk dat we met elkaar in gesprek zijn en blijven over wat er goed gaat, wat verbeterd zou kunnen worden en waar we de komende jaren naartoe gaan. Hierom organiseren we in mei en juni 2021 gesprekstafels voor leerlingen, medewerkers en ouders. In dit artikel...

Lees verder

School hoort een veilige en prettige omgeving te zijn voor iedereen. De tijd die je op school doormaakt herinner je je leven lang, mede omdat je ontzettend bezig bent met wie je bent en belangrijke vriendschappen aangaat. We voelen op X11 een grote verantwoordelijkheid voor het waarborgen van sociale veiligheid....

Lees verder

School hoort een veilige en prettige omgeving te zijn voor iedereen. De tijd die je op school doormaakt herinner je je leven lang, mede omdat je ontzettend bezig bent met wie je bent en belangrijke vriendschappen aangaat. We voelen op X11 een grote verantwoordelijkheid voor het waarborgen van sociale veiligheid....

Lees verder