25 - Jan - 2023

Masterclass Kunst & Cultuur

Gutsen en snijden

Here comes your own content.

Deze masterclass stond in het teken van kunst en cultuur.

Snijden in linoleum met een guts, best spannend maar gelukkig ging het allemaal goed. De opdracht: maak je eigen Bumblebee met deze hoogdruktechniek.

Met verschillende kleuren wordt er laagje voor laagje een mooie afdruk gemaakt.

Ook interessant

Each One Teach One (EOTO), onderdeel van NUOVO Scholen, brengt jongeren uit verschillende leefwerelden met elkaar in verbinding. Door middel van een uniek programma gebaseerd op drie competenties -burgerschap, communiceren en persoonlijk leiderschap- gaan de jongeren samen aan de slag.

Lees verder

De rijke middagen zijn weer van start gegaan! In zes middagen maken leerlingen uit groep 8 met een vwo+ advies kennis met onze school en krijgen zij een mooi eigen programma aangeboden. Lijkt het je wat? Op donderdag 2 november start een nieuwe reeks rijke middagen.

Lees verder

Op het Openbaar VMBO en MAVO Zeist vinden we het belangrijk om met elkaar in verbinding te staan. Niet alleen met de leerlingen, maar ook met de ouders en verzorgers van onze leerlingen.

Lees verder