Lopen voor het KWF

Op 19 april 2020 gaat onze collega docente Jacqueline Kramer de halve marathon lopen in Utrecht. Dit gaat ze doen voor KWF kankerbestrijding. Er worden helaas nog steeds mensen geconfronteerd met deze vreselijke ziekte, ook in onze directe omgeving hier op school.

KWF blijft onderzoek doen, maar alle onderzoeken kosten ook veel geld. Daarom wil ze graag een heel klein steentje bijdragen door te gaan lopen voor de bestrijding van deze ziekte.

Wij zijn enorm trots op haar en steunen Jacqueline in haar initiatief.

Ook interessant

Dinsdagavond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen voorlopig niet op school...

Lees verder

Geachte ouders/verzorgers, beste leerling, Gisteravond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen...

Lees verder

Beste ouders, beste leerlingen, De overheid heeft gisteren aangekondigd de huidige maatregelen rondom de Coronacrisis te verlengen tot 28 april. Wij willen, de vertraging voor uw zoon/dochter, tot het minimale beperken. Wij starten as dinsdag (7 april) met onze toetsweek. Daar waar kon zijn wij overgestapt naar digitaal toetsen en...

Lees verder