Landelijke lerarenstaking van de baan

Landelijke lerarenstaking op woensdag 6 november 2019 gaat niet door.

Het kabinet maakt 460 miljoen euro extra vrij voor het onderwijs. Dat is een gevolg van een akkoord tussen het kabinet, werkgevers en werknemers. In tegenstelling tot eerdere berichtgeving zal daarom de aangekondigde landelijke lerarenstaking woensdag 6 november 2019 niet door gaan.

De lessen en toetsen voor leerjaar 1 en 2 zullen gewoon conform rooster in Magister doorgaan.

Voor leerjaar 3 en 4 geldt nog steeds dat de schoolexamens zoals eerder gecommuniceerd gewoon plaats vinden!

Wij verwachten dan ook iedereen goed voorbereid gewoon op school!

Ook interessant

Afgelopen maand hebben veel leerlingen van Mavo Doorn een vlog opgenomen om te laten zien hoe het er aan toe gaat op onze school is. Bam heeft ook een vlog gemaakt, maar compleet in het Duits. Hij laat hier zien dat Mavo Doorn niet alleen een hele leuke school is,...

Lees verder

Wij zijn een sportieve school en daar zijn we trots op! Samen in een veilige omgeving op een actieve manier bewegen, daar gaat het om bij ons . En dat zie je terug in de lessen LO (Lichamelijke Opvoeding) die onze leerlingen volgen. De sectie LO maakte de volgende video...

Lees verder

Run-uur

Mavo Doorn

Het Run-uur is een flex-uur, dat je net als andere flex-uren iedere week kunt inplannen. Tijdens het Run-uur ga je met andere leerlingen en enkele collega's lekker hardlopen. Een beter begin van de schooldag is er niet. Meneer Lindijer maakte een filmpje waarin dat wel duidelijk werd!

Lees verder