28 - Sep - 2021

Informatieavond ouders brugklasleerlingen

Hierbij nodigen wij u dus ook graag uit voor de kennismakingsavond op dinsdag, 5 oktober.

Beste ouder(s)/verzorger(s),

Inmiddels zijn we alweer een paar weken op weg in het schooljaar en raken de leerlingen steeds meer bekend. Zoals eerder aangekondigd hebben wij de informatieavond verplaatst, zodat wij u weer fysiek mogen ontmoeten. Wat kijken wij hiernaar uit!

Hierbij nodigen wij u dus ook graag uit voor de kennismakingsavond op dinsdag, 5 oktober.

Het programma ziet er als volgt uit:

Vanaf 18.45 uur: Inloop en ontvangst in de kantine van het VMBO (achter op het terrein)

19.00-19.15 uur: Warm welkom en planning informatieavond door Manon Rijken, teamleidster Onderbouw VMBO

19.15-20.00 uur Kennismaking met de mentor(en) en andere ouders.

De mentor zal u op de hoogte brengen van een aantal zaken die zowel voor uw kind/pupil als voor u van belang zijn. Het betreft o.a.:

- Afspraken in de school

- Gebruik Magister

- De schoolpas

- De rol van de mentor en ouders

Aansluitend is er uiteraard gelegenheid tot het stellen van vragen. Voor vragen die specifiek uw kind/pupil aangaan, kunt u een aparte afspraak met de mentor maken.

+ 20.00 uur: Informele afsluiting in de kantine onder het genot van een drankje en hapje.

+ 20.30 uur: Einde informatieavond.

Wilt u z.s.m doorgeven met hoeveel personen u aanwezig bent? De avond is alleen bedoeld voor ouders/verzorgers.

U kunt uw antwoord doorgeven door een mail te sturen naar de mentor of door uw kind/pupil het aantal door te laten geven. We verwachten van iedere ouder/verzorger uiterlijk vrijdag 1 oktober een reactie, ook als u onverhoopt verhinderd bent.

Klas BK1A Mentoren: Ikram Koulali (ikoulali@ovmz.nl) en Fleur Lovink (flovink@ovmz.nl)

Klas KM1A Mentoren: Iris Brands (ihaitsmabrands@ovmz.nl) en Hilde de Vries (hvries@ovmz.nl)

Klas KM1B Mentoren: Petra van Rooijen (prooijen@ovmz.nl) en Sahar Roumiz (sroumiz@ovmz.nl)

Klas KM1C Mentor: Bert van de Weerd (bvandeweerd@ovmz.nl)

Klas M1A Mentoren: Marit van Zon (mzon@ovmz.nl) en Ben Kruizenga (bkruizenga@ovmz.nl)

Wij hopen en rekenen op een grote opkomst!

Ook interessant