26 - Jan - 2022

Informatieavond 8 februari

Tijdens de informatieavond van 16 november en de open dag van 20 januari hebben wij u een inkijkje gegeven in onze school. De informatieavond van 8 februari is dan ook vooral gericht op het beantwoorden van eventuele vragen die u nog heeft.

Tijdens de informatieavond van 16 november en de open dag van 20 januari hebben wij u een inkijkje gegeven in onze school. De informatieavond van 8 februari is dan ook vooral gericht op het beantwoorden van eventuele vragen die u nog heeft. Wij zullen in een korte presentatie ingaan op de meest gestelde vragen. Deze presentatie zullen we op de website plaatsen.

U kunt zich hier aanmelden voor de informatieavond van 8 februari. Om ons goed te kunnen voorbereiden willen we graag weten welke vragen u nog heeft. Deze kunt u in het registratieformulier noteren.

Ook interessant