17 - Jan - 2020

Incident Noordse Parklaan

Vandaag is er in de grote pauze een incident geweest bij de locatie van X11 op de Noordse Parklaan.

Een verwarde man is daar het schoolplein op gelopen, omdat hij vond dat hij werd lastiggevallen. Vervolgens heeft de man meerdere kinderen en docenten met grove bewoordingen bedreigd, op het schoolplein en in het schoolgebouw. Docenten hebben de man al pratend mee naar buiten genomen. Na een 112-melding was politie snel ter plaatse, waarna de man in het park naast school is aangehouden.

Dit incident veroorzaakte tijdelijk onrust onder leerlingen. Meerdere leerlingen zijn van het incident getuige geweest. Deze leerlingen zijn door de politie gevraagd om een verklaring af te leggen. Verschillende leerlingen zijn erg geschrokken van het incident.

Wij gaan op een later moment onderzoeken of alle veiligheidsmaatregelen van de school voldoende zijn geweest. Vooralsnog lijkt het erop dat de man een hek heeft vernield en op die manier het terrein op is gekomen. De politie heeft het voorval in behandeling.

Wij hebben zoveel mogelijk geprobeerd om direct met de leerlingen in gesprek te gaan over wat er is gebeurd. Van direct betrokken leerlingen hebben wij de ouders gebeld. Wij zijn trots op de wijze waarop leerlingen en medewerkers hebben gereageerd. Uiteraard zullen we maandag opnieuw aandacht aan dit vervelende incident besteden in de lessen.

Voor algemene vragen of zorgen over het incident kan je contact opnemen met de mediawoordvoerder Bram Donkers 0653997056 bdonkers@nuovo.eu

Voor schoolspecifieke vragen kan je contact opnemen met de schoolleiding

Ook interessant

Dinsdagavond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen voorlopig niet op school...

Lees verder

Geachte ouders/verzorgers, beste leerling, Gisteravond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen...

Lees verder

Beste ouders, beste leerlingen, De overheid heeft gisteren aangekondigd de huidige maatregelen rondom de Coronacrisis te verlengen tot 28 april. Wij willen, de vertraging voor uw zoon/dochter, tot het minimale beperken. Wij starten as dinsdag (7 april) met onze toetsweek. Daar waar kon zijn wij overgestapt naar digitaal toetsen en...

Lees verder