12 - Jun - 2023

Het bestellen van leermiddelen 23-24

Het einde van de schooljaar komt steeds dichterbij en dat betekent dat er binnenkort weer leermiddelen (boeken en digitaal lesmateriaal) besteld kunnen worden voor komend schooljaar

Here comes your own content.

Op deze pagina vindt u alle informatie met betrekking tot het bestellen van leermiddelen bij VanDijk.

Op deze pagina vindt u alle informatie met betrekking tot de aanschaf van laptops.

Ook interessant

Each One Teach One (EOTO), onderdeel van NUOVO Scholen, brengt jongeren uit verschillende leefwerelden met elkaar in verbinding. Door middel van een uniek programma gebaseerd op drie competenties -burgerschap, communiceren en persoonlijk leiderschap- gaan de jongeren samen aan de slag.

Lees verder

De rijke middagen zijn weer van start gegaan! In zes middagen maken leerlingen uit groep 8 met een vwo+ advies kennis met onze school en krijgen zij een mooi eigen programma aangeboden. Lijkt het je wat? Op donderdag 2 november start een nieuwe reeks rijke middagen.

Lees verder

Op het Openbaar VMBO en MAVO Zeist vinden we het belangrijk om met elkaar in verbinding te staan. Niet alleen met de leerlingen, maar ook met de ouders en verzorgers van onze leerlingen.

Lees verder