Geslaagde landelijke LOOT-dagen, dit keer in Utrecht

Op 10 en 11 april waren de landelijke studiedagen van stichting LOOT - Topsport Talentscholen. Het LRC is een Topsport Talentschool.

Op 10 en 11 april waren de landelijke studiedagen van stichting LOOT - Topsport Talentscholen. Het LRC is een Topsport Talentschool. Leerlingen die op hoog niveau sporten kunnen op onze school hun diploma halen en tegelijk een sportcarrière opbouwen. LOOT-coördinatoren en -begeleiders moeten voldoen aan bepaalde voorwaarden om vanuit de scholen deze leerlingen te mogen begeleiden. Daarom is er altijd ruimschoots aandacht voor scholing in de vorm van opleiding, cursussen en zo ook deze studiedagen. De begeleiding van de talentvolle, jonge topsporter staat centraal en daarin kunnen begeleiders op de scholen een prachtige rol spelen!

Dit keer werd het evenement door onze school georganiseerd. Het NOC*NSF en LOOT-coördinatoren & -begeleiders uit alle windstreken, van Vlissingen tot Leeuwarden, ontmoetten elkaar dan ook in onze stad. Het werden twee leerzame, gezellige dagen. Zo konden deelnemers clinics volgen, georganiseerd door topsporttrainers en -leerlingen, waarbij gekozen kon worden uit onder andere mindfulness, tennis, basketbal, karate of schaken. Er waren diverse inspirerende sprekers (auteurs, professoren en trainers) te gast. Twee van onze leerlingen werden gehuldigd; Lisa van Bunschoten (oud-leerling) werd verkozen tot Sportvrouw Utrecht 2019 en Skatekeet tot Sporttalent Utrecht 2019. En LRC LOOT-leerlingen werden geïnterviewd door professionals. Kortom, een afwisselend en stimulerend programma waar we weer een hoop van hebben geleerd!

Ook interessant

Vandaag vond onze eerste open lesmiddag plaats. Alleen helemaal niet op de manier waarop we het hadden gewild. Bij veel leerlingen werkten de links voor de vergaderingen niet, waardoor het heel lang duurde voordat iedereen in zijn groepje zat. Andere leerlingen konden na een één-op-één gesprek niet meer terug naar...

Lees verder

Roy Helmerhorst van het Anna van Rijn College is doorgedrongen tot de finale van de verkiezing Leraar van het Jaar 2021. Op 4 december, tijdens de finale op de Nationale Onderwijs Tentoonstelling (NOT), volgt de ontknoping. De verkiezing van Leraar van het Jaar is deze keer voor de 21e keer...

Lees verder

Extra open dag

Trajectum College

Wil je meer weten over onze HAVO op maat? Ben je benieuwd naar de sfeer bij ons op school? Vind je taal moeilijk en wil je weten hoe we je kunnen helpen? Deze en andere vragen beantwoorden we graag! Op 8 februari organiseren we van 18.00 – 20.00 een extra...

Lees verder

Afgelopen maand hebben veel leerlingen van Mavo Doorn een vlog opgenomen om te laten zien hoe het er aan toe gaat op onze school is. Bam heeft ook een vlog gemaakt, maar compleet in het Duits. Hij laat hier zien dat Mavo Doorn niet alleen een hele leuke school is,...

Lees verder