De open dagen

Wij verwelkomen u graag op onze open dagen en/of informatie avond. Hiervoor hoeft u zich niet aan te melden.

Wij openen onze deuren op:

  • woensdag 22 januari 2020 van 16.00 - 20.00 open dag
  • dinsdag 4 februari 2020 van 19.00 - 20.30 uur presentatie/informatie avond

Masterclasses Toekomst

Speciaal voor groep 8 leerlingen met een voorlopig VMBO (t/m TL/Havo) advies uit Leidsche Rijn, Vleuten en De Meern.

Kennismaking met lekker doen in het VMBO!
Ben je een leerling die een VMBO-advies gekregen heeft en toe is aan een uitdaging? Kom dan meedoen aan onze masterclasses. Bij ons ga je 3 middagen aan de slag met de nieuwste technologie, het ontdekken van onze keuken, proefjes doen of iets heel anders uit ons ruime aanbod. Volop keuze om te ontdekken waar jouw talenten liggen!

9/16 en 23 januari 2020 van 14.00-16.00 uur

Aanmelden kan nog tot 1 januari er zijn nog enkele plekjes beschikbaar! Mail je naam en je basisschool naar info@volt.eu

Open lesmiddagen

Kom eens een dagje meedoen en sfeer proeven op onze VO-school. Hoe gaat het nou echt? Welke vakken worden er aangeboden en wat voor docenten zijn er?

  • dinsdag 28 januari 2020 van 14.30 - 16.30 uur
  • dinsdag 11 februari 2020 van 14.30 - 16.30 uur
  • woensdag 5 februari 2020 van 13.15 - 15.15 uur (Sportklas)

Aanmelden kan met een mailtje met de gewenste datum, naam van uw kind en de huidige basisschool naar info@volt.eu.

Ook interessant

Afgelopen maand hebben veel leerlingen van Mavo Doorn een vlog opgenomen om te laten zien hoe het er aan toe gaat op onze school is. Bam heeft ook een vlog gemaakt, maar compleet in het Duits. Hij laat hier zien dat Mavo Doorn niet alleen een hele leuke school is,...

Lees verder

Wij zijn een sportieve school en daar zijn we trots op! Samen in een veilige omgeving op een actieve manier bewegen, daar gaat het om bij ons . En dat zie je terug in de lessen LO (Lichamelijke Opvoeding) die onze leerlingen volgen. De sectie LO maakte de volgende video...

Lees verder

Run-uur

Mavo Doorn

Het Run-uur is een flex-uur, dat je net als andere flex-uren iedere week kunt inplannen. Tijdens het Run-uur ga je met andere leerlingen en enkele collega's lekker hardlopen. Een beter begin van de schooldag is er niet. Meneer Lindijer maakte een filmpje waarin dat wel duidelijk werd!

Lees verder