De open dagen

Wij verwelkomen u graag op onze open dagen en/of informatie avond. Hiervoor hoeft u zich niet aan te melden.

Wij openen onze deuren op:

  • woensdag 22 januari 2020 van 16.00 - 20.00 open dag
  • dinsdag 4 februari 2020 van 19.00 - 20.30 uur presentatie/informatie avond

Masterclasses Toekomst

Speciaal voor groep 8 leerlingen met een voorlopig VMBO (t/m TL/Havo) advies uit Leidsche Rijn, Vleuten en De Meern.

Kennismaking met lekker doen in het VMBO!
Ben je een leerling die een VMBO-advies gekregen heeft en toe is aan een uitdaging? Kom dan meedoen aan onze masterclasses. Bij ons ga je 3 middagen aan de slag met de nieuwste technologie, het ontdekken van onze keuken, proefjes doen of iets heel anders uit ons ruime aanbod. Volop keuze om te ontdekken waar jouw talenten liggen!

9/16 en 23 januari 2020 van 14.00-16.00 uur

Aanmelden kan nog tot 1 januari er zijn nog enkele plekjes beschikbaar! Mail je naam en je basisschool naar info@volt.eu

Open lesmiddagen

Kom eens een dagje meedoen en sfeer proeven op onze VO-school. Hoe gaat het nou echt? Welke vakken worden er aangeboden en wat voor docenten zijn er?

  • dinsdag 28 januari 2020 van 14.30 - 16.30 uur
  • dinsdag 11 februari 2020 van 14.30 - 16.30 uur
  • woensdag 5 februari 2020 van 13.15 - 15.15 uur (Sportklas)

Aanmelden kan met een mailtje met de gewenste datum, naam van uw kind en de huidige basisschool naar info@volt.eu.

Ook interessant

Dinsdagavond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen voorlopig niet op school...

Lees verder

Geachte ouders/verzorgers, beste leerling, Gisteravond hebben we tijdens de persconferentie gehoord dat alle scholen tot 28 april gesloten blijven. Dit betekent voor ons tot 6 mei, vanwege de aansluitende meivakantie. We hadden al verwacht dat de maatregelen verlengd zouden worden, maar het is toch even slikken dat we onze leerlingen...

Lees verder

Beste ouders, beste leerlingen, De overheid heeft gisteren aangekondigd de huidige maatregelen rondom de Coronacrisis te verlengen tot 28 april. Wij willen, de vertraging voor uw zoon/dochter, tot het minimale beperken. Wij starten as dinsdag (7 april) met onze toetsweek. Daar waar kon zijn wij overgestapt naar digitaal toetsen en...

Lees verder