Coronavirus, hoe verder met schooltaken?

Digitaal onderwijs tot 6 april 2020 voor leerlingen VOLT!

Net als voor ouders en leerlingen is het voor ons ook een hele spannende tijd. We zijn druk aan de slag gegaan om ervoor te zorgen dat leerlingen z.s.m. digitaal onderwijs kunnen krijgen. Misschien gaat niet alles in 1x goed maar als we samen blijven werken én goed contact blijven houden gaat het lukken. Dit betekent dat onze leerlingen woensdag en donderdagochtend volgens schema nog eenmaal op school komen om hun boeken op te halen en een korte instructie te ontvangen over digitaal werken. Dit rooster verschijnt bij al onze leerlingen in hun magister.

We houden ouders en leerlingen op de hoogte van eventuele veranderingen of nieuwe informatie via onze VOLT! app.

Ook interessant

We zijn allemaal opgegroeid met een bepaalde vorm van onderwijs. Dat kan wat we noemen ‘traditioneel onderwijs’ zijn geweest, of een vorm van Montessori, Dalton, bijzonder onderwijs of een vrije school. Die vorming die we als mens gehad hebben heeft invloed op ons denken en doen. Als docent kijk je...

Lees verder