Coronavirus, hoe verder met schooltaken?

Digitaal onderwijs tot 6 april 2020 voor leerlingen VOLT!

Net als voor ouders en leerlingen is het voor ons ook een hele spannende tijd. We zijn druk aan de slag gegaan om ervoor te zorgen dat leerlingen z.s.m. digitaal onderwijs kunnen krijgen. Misschien gaat niet alles in 1x goed maar als we samen blijven werken én goed contact blijven houden gaat het lukken. Dit betekent dat onze leerlingen woensdag en donderdagochtend volgens schema nog eenmaal op school komen om hun boeken op te halen en een korte instructie te ontvangen over digitaal werken. Dit rooster verschijnt bij al onze leerlingen in hun magister.

We houden ouders en leerlingen op de hoogte van eventuele veranderingen of nieuwe informatie via onze VOLT! app.

Ook interessant

Nu school wegvalt en je je vrienden minder ziet zorgt het voor uitdagingen maar zeker ook voor kansen om te ontdekken wie je bent. Neem hier komende periode de tijd voor! Onderzoek wie jij bent als je alleen bent. De volgende tips kunnen je daarbij helpen.

Lees verder

Beste ouder / beste leerling, In het pta staat wat er allemaal moet gebeuren om tot een afronding te komen voor het schoolexamen. Dit is allemaal verplicht.

Lees verder