Coronavirus en leren op afstand

Digitaal les en schoolexamens

Coronavirus en leren op afstand

Door de coronacrisis kunnen onze leerlingen al een week niet naar school. De docenten en mentoren proberen er op afstand zo goed mogelijk voor te zorgen dat de leerlingen voor school kunnen blijven werken. De mentoren hebben online contact met de mentorleerlingen. De leerlingen kunnen in de studiewijzers in Magister zien wat de planningen per vak zijn. De schoolexamens voor leerjaar 4 gaan in aangepaste vorm door. Voor vragen kunnen leerlingen en ouders bij de mentoren terecht. Interne communicatie via de VOLT!-app. Deze kun je als volgt installeren: download de "Smartcom App", zoek en selecteer VOLT! Toekomstmakers, open de app.

Volgende week gaan we evalueren hoe het leren op afstand verloopt. Gaat dit proces goed of zijn er verbeteringen nodig? We horen het graag van onze leerlingen!

Bij op de hoogte van de ontwikkelingen via de VOLT!-app voor je mobiele telefoon!

Ook interessant

We zijn allemaal opgegroeid met een bepaalde vorm van onderwijs. Dat kan wat we noemen ‘traditioneel onderwijs’ zijn geweest, of een vorm van Montessori, Dalton, bijzonder onderwijs of een vrije school. Die vorming die we als mens gehad hebben heeft invloed op ons denken en doen. Als docent kijk je...

Lees verder

Beste leerlingen, ouders/verzorgers, Woensdagavond heeft het kabinet in een vooralsnog laatste persconferentie gemeld dat de scholen in het voortgezet onderwijs vanaf woensdag 1 juli geen anderhalve meter afstand meer tussen de leerlingen hoeven te handhaven. De anderhalve meter blijft wel gelden voor de afstand tussen leerling en onderwijspersoneel en onderwijspersoneel...

Lees verder