30 - Mar - 2023

Ben jij uitgeloot?

Ben je helaas uitgeloot bij de school van je eerste keuze? We begrijpen natuurlijk dat je teleurgesteld bent. Misschien is het Openbaar Lyceum Zeist interessant voor jou. Er is nog voldoende plaats in havo, havo/vwo, vwo en gymnasium. Op vrijdag 31 maart en dinsdag 4 april ontvangen we je graag om onze school te laten zien.

Here comes your own content.

*In de havo-kansklas is geen plaats meer.

Wil je meer informatie?

Op vrijdag 31 maart en dinsdag 4 april ben je van harte welkom om nog extra informatie over onze school te ontvangen. Deze organiseren we op beide dagen van 15.30u en 16.30u. Jij en je ouders zijn van harte welkom.

Heb je behoefte aan individueel contact dan kun je je hier inschrijven voor een 1-op-1 bel contact, vandaag 30 maart, tussen 14.00-16.00u.

Ook interessant