Ben jij uitgeloot?

Ben je helaas uitgeloot bij de school van je eerste keuze? We begrijpen natuurlijk dat je teleurgesteld bent. Misschien is het Openbaar Lyceum Zeist interessant voor jou.

Informatie over onze school vind je op de groep 8 pagina en op de website van de open dag. Je bent bij ons van harte welkom!  Ook in de tweede keuzeronde maken wij geen gebruik van een lotingsysteem.

Wil je meer informatie?

Op vrijdag 2 april en dinsdag 6 april ben je van harte welkom om nog extra informatie over onze school te ontvangen in een online bijeenkomst. Deze organiseren we op beide dagen tussen 16.30u en 17.00u en de link hiervoor komt ’s middags op deze pagina te staan. Tijdens deze bijeenkomst zullen we de profielen kort introduceren en natuurlijk is er gelegenheid voor het stellen van vragen.

Heb je behoefte aan individueel contact dan kun je ons telefonisch bereiken op dinsdag 6 april tussen 12.00u en 16.30u via telefoonnummer 030-6914518.

Ook interessant

Op X11 vinden we het belangrijk dat we met elkaar in gesprek zijn en blijven over wat er goed gaat, wat verbeterd zou kunnen worden en waar we de komende jaren naartoe gaan. Hierom organiseren we in mei en juni 2021 gesprekstafels voor leerlingen, medewerkers en ouders. In dit artikel...

Lees verder

School hoort een veilige en prettige omgeving te zijn voor iedereen. De tijd die je op school doormaakt herinner je je leven lang, mede omdat je ontzettend bezig bent met wie je bent en belangrijke vriendschappen aangaat. We voelen op X11 een grote verantwoordelijkheid voor het waarborgen van sociale veiligheid....

Lees verder

School hoort een veilige en prettige omgeving te zijn voor iedereen. De tijd die je op school doormaakt herinner je je leven lang, mede omdat je ontzettend bezig bent met wie je bent en belangrijke vriendschappen aangaat. We voelen op X11 een grote verantwoordelijkheid voor het waarborgen van sociale veiligheid....

Lees verder